Головна » 2018 » February » 27 » 100 років боротьби
100 років боротьби

Фотодокументальна виставка «100 років боротьби. Українська революція 1917–1921» діє в Любомльському краєзнавчому музеї. Нагадаємо, що даний проект створений Українським інститутом національної пам’яті в рамках відзначення річниці національно-визвольних змагань 1917-1921 рр. Для тимчасового експонування виставка була надана Волинським краєзнавчим музеєм.

Про ідею виставки, її особливості та завдання говорив директор музею Юрій Фініковський. Він також провів для присутніх першу екскурсію по виставці.

Старший науковий співробітник музею Олександр Остапюк розповів присутнім про формування музейних колекцій, пов’язаних із Українською революцією 1917-1921 рр.

Першими із виставкою мали змогу ознайомитись представники місцевої влади: голова Любомльської районної ради Микола Сушик, перший заступник голови Любомльської РДА Олександр Герасимчук, голова Любомльської ОТГ Роман Ющук, голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук, депутати різних рівнів, представники ЗМІ, учні та вчителі місцевих навчальних закладів, керівники установ та організацій, жителі м. Любомль та Любомльського району.

Великий інтерес виставка викликала також і в учасників нещодавно започаткованого проекту Любомльського краєзнавчого музею «Музейні діалоги».

Експозиція буде відкритою для відвідувачів на протязі наступного місяця. Будемо раді бачити усіх!

Колектив музею дякує за допомогу в організації виставки «100 років боротьби. Українська революція 1917–1921» директору Волинського краєзнавчого музею Анатолію Михайловичу Силюку!

Працівники Любомльського краєзнавчого музею

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 617 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4