Головна » 2013 » Травень » 18 » Завідувачеві Музею волинської ікони Тетяні Єлісєєвій присвоєно почесне звання „Заслужений працівник культури України”.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 284/2013 (ВИТЯГ)
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, багаторічну творчу діяльність, високу професійну майстерність постановляю:

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

ЄЛІСЄЄВІЙ Тетяні Миколаївні - завідувачеві Музею волинської ікони, відділу Волинського краєзнавчого музею, м.Луцьк

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ
18 травня 2013 року
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 903 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3