Головна » 2015 » August » 17 » Затурцівський музей запрошує на виставку, присвячену патріотам України
Затурцівський музей запрошує на виставку, присвячену патріотам України

20 серпня 2015 року о 14-й годині у виставковій залі №2 Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського відбудеться презентація пересувної фотодокументальної виставки з фондів Волинського краєзнавчого музею „Герої не вмирають”. Експозиція доповнена матеріалами з приватних архівів затурчан та привезеними із зони проведення АТО.

Серед найцікавіших – фото з Майдану, на яких зафіксовано участь наших земляків у цих подіях, обереги, привезені з Києва, символіка Майдану Гідності тощо.

На відкриття виставки запрошені затурчани – активні учасники тих подій, просвітяни, громадськість села.

Виставка „Герої не вмирають” присвячена всім патріотам України та приурочена Дню Незалежності і 4-й річниці відкриття нашого музею.

Наталя Кушнір,

провідний науковий співробітник музею

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 839 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1