Головна » 2015 » Серпень » 01

1 серпня 2015 року минуло 102 роки від дня смерті Лесі Українки – великої української поетеси, драматурга, громадської діячки. День пам’яті співпав з літературно-мистецьким святом «Лісова пісня», започаткованим Волинською обласною організацією Національної спілки письменників України на честь написання однойменної драми-феєрії письменниці «Лісова пісня». У цей день в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки с. Колодяжне біля погруддя поетеси відбулась година пам’яті.

Фестиваль українського опору «Бандерштат-2015» розпочався 31 липня у Луцьку. До обласного центру з різних куточків країни з’їхалося щонайменше три тисячі відвідувачів. Співробітники Волинського краєзнавчого музею розгорнули для учасників фестивалю виставку просто неба. Її головний герой – Українська Повстанська Армія.