Головна » 2015 » Серпень » 25

Як відомо, з Луцьком, який святкує своє 930-річчя, пов’язано чимало легендарних історичних постатей. І йдеться не лише про Лесю Українку чи князя Любарта. Насправді, зі слів краєзнавців та дослідників, їх у рази більше. Саме для того, аби познайомити краян з їхніми знаменитими «сусідами», і розпочав свою роботу проект «Імена Луцька».

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття експозиції «Народний Рух України в Рожищенському районі». Участь у заході взяли очильники району, колишні члени Народного Руху у Рожищенському районі, представники громадських організацій району та ЗМІ.

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і найшанованіших святинь. Прапор символізував єдність земель і племен; прапор сконсолідував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю. У Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового відбувся захід, присвячений Дню Державного Прапора України.