Головна » 2015 » Серпень » 11

У Волинському краєзнавчому музеї провели екскурсію-квест для дітей віком від 3-х до 6-ти років. Маленьких відвідувачів ознайомили із найдавнішим періодом в житті людства.

Будинок Луцького братства на вулиці Іова Кондзелевича, який впродовж 37 років практично не ремонтували, потребує першочергової реставрації. Нині тут знаходиться Музей історії Луцького братства. Про це йшлося під час засідання тимчасової контрольної комісії Луцької міської ради щодо сприяння розвитку Державного історико-культурного заповідника

У Маневицькому краєзнавчому музеї відбулася виховна година «Герої для нас як приклад», про земляків - військовослужбовців які віддали своє життя, заради майбутнього нашої країни, миру і життя прийдешніх поколінь.