Головна » 2016 » March » 19 » Запрошують до участі у Двадцять другому обласному конкурсі „Волинська писанка третього тисячоліття”

У квітні 2016 року управління культури Волинської облдержадміністрації, Волинський краєзнавчий музей спільно з Волинським обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України проводить Двадцять другий обласний конкурс писанкарства.

про проведення Двадцять другого обласного конкурсу

„Волинська писанка третього тисячоліття”

Мета конкурсу: сприяння розвитку писанкарства у краї, дослідження великодньої звичаєвості та обрядовості.

Умови конкурсу:

1. Конкурс проводиться серед писанкарів однієї вікової категорії – дорослих (людей різних сфер діяльності, студентів вузів, учнів училищ та школярів-старшокласників).

2. На конкурс подаються 3-5 писанок, виконаних традиційним восковим розписом на шкаралупах видутих пташиних яєць, фарбованих природними або хімічними барвниками.

3. На здобуття почесної нагороди – диплому і приза імені Модеста Левицького – приймаються роботи писанкарів-популяризаторів цього виду народного мистецтва Волині.

До поданих на конкурс робіт додаються такі відомості:

- назва писанки, основні елементи орнаменту, барвник;

- відомості про автора (прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження, навчальний заклад або місце роботи на даний час, домашня чи електронна адреса, телефон, ідентифікаційний код).

Основні критерії оцінювання робіт:

1. Технічний рівень виконання (майстерність).

2. Художній рівень (орнамент, композиційне вирішення, колористика, творчий підхід, ін.).

3. Відповідність візерункових мотивів волинській писанкарській традиції.

Переможці конкурсу будуть відзначені: дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів; подяками і цінними подарунками в номінаціях „Писанкові барви”, „Волинські візерунки”, „Оригінальне композиційне вирішення”, „Творчий підхід”, „Майстерне виконання писанки”; заохочувальними призами.

Писанкар-популяризатор народного мистецтва буде відзначений почесною нагородою – Дипломом і призом імені Модеста Левицького.

Роботи переможців передаються до фондів Волинського краєзнавчого музею і будуть експонуватися на виставках.

Писанки на конкурс подаються у Волинський краєзнавчий музей (відділ етнографії) до 20 квітня (крім суботи та неділі) за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20.Телефони для довідок: (0332) 24-23-58, 24-56-19. E-mail: [email protected]

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 751 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0