Головна » 2013 » Травень » 14 » Запрошення на відкриття меморіальної дошки першому директору Камінь-Каширського краєзнавчого музею Василю Кмецинському.
До Міжнародного дня музеїв у м.Камені-Каширському відбудеться відкриття меморіальної дошки волинському краєзнавцю, досліднику Волинського Полісся, першому директору Камінь-Каширського краєзнавчого музею Василю Кмецинському.
Чекаємо Вас 17 травня о 10 годині за адресою: м.Камінь-Каширський, вулиця Гагаріна, 3, краєзнавчий музей.
Оргкомітет.
Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 1834 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0