Головна » 2016 » August » 22 » За спадок волинського краєзнавця, переданий до музею, влада надурила його нащадків (ВІДЕО)

Волинська влада, схоже, передумала надавати житло праонуці Миколи Куделі. Нагадаємо, нащадки письменника та шевченкознавця вже 10 років чекають на обіцяну квартиру. Ще 2006-го року після смерті політв’язня, рідні Миколи Куделі віддали у фонд держави унікальний спадок свого видатного прадіда. Зокрема, найбільшу колекцію – Шевченкіану, яка сягає восьми тисяч експонатів. За це держава зобов’язалась забезпечити праонучку українського патріота однокімнатною квартирою у Луцьку. Увесь цей час родина письменника поневірялась по владних кабінетах і нещодавно вирішила звернутись до суду, щоб пришвидшити процес.

Джерело: ДП «Телерадіокомпанія «Аверс»

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 614 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.3/6