Головна » 2016 » July » 13 » Нащадкам Миколи Куделі Волинська облдержадміністрація відмовляє в обіцяному житлі (ВІДЕО)

Ні спадку, ні вдячності! Родину відомого волинського діяча, письменника та шевченкознавця Миколи Куделі держава, схоже, передумала забезпечувати квартирою. Нащадки борця за незалежність України вже 10 років чекають на житло і як зрозуміли нещодавно, усе на марно. Історію про житлові поневіряння родини померлого Миколи Куделі не раз висвітлювали у ЗМІ. Нагадаємо, ще 2006-го року після смерті політв’язня, рідні Миколи Куделі віддали у фонд держави унікальний спадок свого видатного прадіда. Зокрема, найбільшу колекцію Шевченкіану, яка сягає восьми тисяч експонатів. За це держава зобов’язалась забезпечити праонучку українського патріота Марію Філонюк однокімнатною квартирою у Луцьку. Минуло 10 років з тих пір як експозиція діє у Волинському краєзнавчому музеї, однак нині обласна влада задумалась чи варта вона обіцяної квартири.

Джерело: ДП «Телерадіокомпанія «Аверс»

Нагадаємо, що правнучці українського патріота, завідувачеві сектора Волинського краєзнавчого музею – меморіальної експозиції «Шевченківська світлиця Миколи Куделі», Марії Філонюк присуджено обласну премію 2014 року у номінації імені Миколи Куделі за значний особистий внесок у дослідження теми Шевченкіани, велику роботу із збереження та популяризації пам’яток історико-культурної спадщини.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 684 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.6/9