Головна » 2016 » July » 20

З нагоди вигнання нацистів з теренів нашої області у Волинському краєзнавчому музеї розгорнуто фотодокументальну виставку, на якій представлені спогади волинян, котрі воювали на фронтах Другої світової війни

Нещодавно там відкрилась виставка «Автографи на берегах часу», або «Покрайні записи як історичне джерело». Провідний науковий співробітник, завідувач Музею історії Луцького братства Олена Бірюліна поділилася рефлексіями стосовно виставкового контенту і тих експонатів, які просто мусять зацікавити, полоскотати розум та посприяти інтелектуальним розмислам свідомих лучан та небайдужих до нашої минувшини туристів.

З 10 по 17 липня у Стамбулі тривала 40-а Сесія Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яка достроково, замість запланованого 20 липня, припинила свою роботу на підставі проколів ООН з питань безпеки, що були введені в дію у зв`язку зі спробою державного перевороту в Республіці Туреччина. Для розгляду решти питань 40-а Сесія відновить свою роботу у жовтні цього року в Парижі.