Головна » 2013 » Листопад » 25 » Волинський регіональний музей українського війська поповнився єдиним в Україні експонатом часів Другої світової війни.
Волинський регіональний музей українського війська і військової техніки поповнився ще одним експонатом. І він в Україні єдиний – це танкова башта часів Другої Світової війни. Подібні експонати є у Росії й Білорусі, – повідомляє ВОДТРК. Важить башта трохи більше тонни, каже завідувач музею Ігор Пасюк.
Танк Т-26 радянських часів – взірець англійського „Вікерс” 30-го року випуску. Через рік подібні почали випускати серійно, продовжує Ігор Пасюк. Крім самої башти, представлені й бронебійні снаряди, знайдені в Локачинському районі. Їх передав краєзнавець Геннадій Гулько.
Загалом, у Волинському регіональному музеї українського війська і військової техніки зберігається більше пів сотні експонатів, серед яких ракети, гармати, танки, літаки. Усе це нагадує про лихоліття війни та героїзм людей, пам’ять про яких потрібно берегти вічно.
Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 860 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2