Головна » 2021 » April » 13 » Волинська ікона: нові відкриття
Волинська ікона: нові відкриття

Виставка «Волинська ікона: нові відкриття» Музею волинської ікони, яка представляє відреставровані за останні роки пам’ятки XVIІ–XVIІІ ст., поповнилася новими експонатами.

Ікони XVIІІ ст. із зображенням пророків з с. Суськ Ківерцівського району, Христос Еммануїл та Діва Марія кінця XVIІІ ст. з с. Осниця Маневицького району відреставровані художницею-реставраторкою Волинського краєзнавчого музею Ларисою Обухович. Вона ж працювала над експозиційним виглядом дерев’яного свічника XVIІІ ст.

Ікона із зображення апостолів Іоана та Марка ХІХ ст. з царських врат, написана олією на блясі, відреставрована у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ.

Завітайте до музею і відкрийте для себе дивовижний світ реставрації!

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 156 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0