Головна » 2015 » August » 10 » Волинян просять поділитися речами, пов'язаними із подіями в зоні АТО
Волинян просять поділитися речами, пов'язаними із подіями в зоні АТО

Волинський краєзнавчий музей формує фонд, присвячений сучасним подіям в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор проекту Меценати для солдата Руслан Теліпський, пише ВолиньInfo.

«Звертаємося до всіх і закликаємо долучитися до збереження та творення нашої історії. Шановні бійці, якщо у Вас є матеріали, пов’язані із подіями в зоні АТО (осколки, нашивки, прапори, форма, особисті речі та ін.), дуже просимо надати їх для експонування на виставці «Неоголошена війна. Волинський рахунок», яка вже діє у Волинському краєзнавчому музеї. Також формуємо особисті фонди наших Героїв, аби жоден захисник не лишився забутим», ‒ розповіла завідувач відділу новітньої історії обласного музею Валентина Машлай.

Музей проводить екскурсії, зустрічі та інші заходи з метою збереження пам’яті про загиблих борців за волю України. Тел.: (0332) 24-75-82; (097) 649-34-73 (Валентина).

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 799 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5