Головна » 2017 » October » 30 » Визначилися з проведенням Володимир-Волинської та Камінь-Каширської конференцій
Визначилися з проведенням Володимир-Волинської та Камінь-Каширської конференцій

Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію «Хроніки Ладомерії», присвячену 1025- й річниці заснування єпископської кафедри у Володимирі, Адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» проведе 30 листопада 2017 року у місті Володимирі-Волинському.

Науково-практичну конференцію «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Камінь-Каширський район в історії України та Волині» (до 70-ої річниці масової депортації місцевого населення в жовтні 1947 року та 75-ої річниці знищення єврейського гетто у серпні 1942 року) Камінь-Каширський районний краєзнавчий музей, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Центр дослідів Волині при СНУ імені Лесі Українки, Волинський краєзнавчий музей та Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України проведуть 5–6 грудня 2017 року в м.Камені-Каширському. Термін подачі матеріалів на конференцію продовжений до 10 листопада.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 522 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2