Головна » 2017 » Жовтень » 11

У КЗ «Іваничівський історичний музей» відкрито тематичну виставку до Дня захисника України, яка складається з окремих розділів: історія козацтва, історія створення та діяльність ОУН-УПА, ключові події початку ХХІ століття (Помаранчева революція, Євромайдан, Революція Гідності, АТО).

13 жовтня о 14.00 год. в Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбудеться урочистий захід „Здобути або не бути!”, присвячений 75-ій річниці Української Повстанської Армії та Дню захисника України.

За ініціативи Любомльського краєзнавчого музею нещодавно видано комплект поштових листівок «100 років від часу створення народних шкіл Українськими Січовими Стрільцями на Любомльщині».

На останній сесії облради Святослав Кравчук озвучив депутатське запитання до голови Волинської обласної державної адміністрації щодо реставрації пам’ятника В’ячеслава Липинського у с. Затурці Локачинського району.