Головна » 2017 » Жовтень » 27

24-25 жовтня в м. Любомль відбулася Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція «Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії», присвячена 730-ій річниці з часу першої писемної згадки про м. Любомль та 810-ій річниці з часу писемної згадки про літописне м. Угровськ.

Організатори запрошують взяти участь у ІІ Всеукраїнський науковій конференції „Історія музейництва України першої половини ХХ ст.: втрати та здобутки” (до 100 річчя заснування Української академії наук). Місце проведення: м. Київ. Термін проведення: 5–6 лютого 2018 р.

26 жовтня до неї долучився Володимир-Волинський. У районному будинку культури міста відбулась чергова зустріч, в якій прийняли участь майстрині-вишивальниці Володимир-Волинського району та представники влади (організатори: координатор Олеся Іщук та співробітник Волинського краєзнавчого музею Катерина Яремчук).