Головна » 2017 » October » 27 » Всеукраїнська акція єднання «Україна моя вишивана» триває! (ФОТО, ВІДЕО)
Всеукраїнська акція єднання «Україна моя вишивана» триває! (ФОТО, ВІДЕО)

26 жовтня до неї долучився Володимир-Волинський. У районному будинку культури міста відбулась чергова зустріч, в якій прийняли участь майстрині-вишивальниці Володимир-Волинського району та представники влади: перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов, голова районної державної адміністрації Наталія Василець, голова районної ради Роман Гук (організатори: координатор Олеся Іщук та співробітник Волинського краєзнавчого музею Катерина Яремчук).

Всі бажаючі мали можливість долучитися до акції та вишити свій хрестик за мир в Україні.

Відео АТМ ВОЛОДИМИР:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 533 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0