Головна » 2017 » Жовтень » 09

Колектив Художнього музею м. Луцька глибоко сумує з приводу відходу у вічність Богдана Федорука – українського художника-монументаліста.

12 жовтня о 15:00 в рамках XIV Музичного фестивалю «Стравінський та Україна» у Художньому музеї відбудеться культурно-мистецька акція «Музичні діалоги» (пам’яті Федора Стравінського).

6 жовтня у приміщенні Художнього музею стартував «Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN LUTSK».

У виставковій залі Ківерцівського краєзнавчого музею відкрилась виставка фотоетюдів “Симфонія неба”, автором якої є знаний художник-дизайнер, член Спілки дизайнерів України Степан Кузьмич.

Портрети діячів, які в різні епохи були активістами луцького братського союзу, розмістили біля Музею історії Луцького братства, відділу Волинського краєзнавчого музею.