Головна » 2017 » Жовтень » 20

Гурток історико-технічного стендового моделювання Ковельської станції юних техніків передав на експонування до Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки 11 моделей бронетехніки.

У Торчині відбулися заходи до Дня захисника України, Дня українського козацтва та 75-річчя від символічної дати утворення УПА, учасники яких побували у музеї імені Г.О.Гуртового, де оглядали виставку до 75-річчя УПА, до якої були залучені матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею.