Головна » 2017 » Жовтень » 13

Історичний музей села Княгининок запрошує на відкриття виставки «Далека близька війна», присвяченої Дню захисника України.

У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася історична година «Їхній подвиг житиме у віках». Цей захід був присвячено Дню захисника України, який відзначається в нашій державі 14 жовтня.

25 жовтня Волинський краєзнавчий музей запрошує усіх охочих долучитися до всеукраїнської акції „Україна моя вишивана”.

На прохання голови Нововолинського відділення УТОС Галини Маліц науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею Богдан Янович розповів людям з особливими потребами про історію цього дня і прочитав власні вірші.

З нагоди Дня захисника України та 75-річчя з часу створення Української Повстанської Армії на Волині у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч керівників області та міста Луцька із ветеранами УПА та національно-визвольних змагань.