Головна » 2013 » Травень » 18 » Вітання голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука з Міжнародним днем музеїв.
Шановні працівники музеїв Волині!

Сердечно вітаю з нагоди професійного свята – Міжнародного дня музеїв!
Ви займаєтеся дуже важливою для суспільства, відповідальною та благородною справою. Саме музеї як культурно-освітні, науково-дослідні заклади, призначені для вивчення, збереження та використання пам'яток природи, матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини, є для сучасників не лише зримим документальним свідченням відбутих часів, хранителями цього досвіду, а й виступають своєрідними путівниками цивілізаційного досвіду, відіграють роль духовних орієнтирів.
Висловлюю особисту подяку всім працівникам музеїв та заповідників Волині за професіоналізм, відданість музейної справі, відповідальне ставлення до долі історичних та культурних цінностей.
Бажаю творчої енергії, плідної пошукової та просвітницької роботи, щастя, здоров'я, миру, злагоди і добробуту.

Голова обласної державної адміністрації                  Борис Клімчук
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 798 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0