Головна » 2015 » August » 12 » Вишиванки Нововолинського музею стануть родзинкою конкурсу краси „Українська врода”

24 серпня на Майдані Незалежності у м. Нововолинську відбудеться конкурс краси «Українська врода», – повідомляють організатори на сайті Нововолинського міського Палацу культури.

У програмі конкурсу демонстрація вишиванок, що зберігаються у Нововолинському історичному музеї, та купа цікавинок. Запрошують дівчаток віком від 16 до 20 років. Заявки для участі приймаються до 15 серпня. Контактні телефони: 3-24-71, 0979033680 – Олена Петрівна

Чудові враження та приємні спогади після участі у розважальних програмах гарантують!!!!

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 801 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0