Головна » 2017 » April » 4 » Вишиване диво Андрія Слюсарчука можна побачити у Ковельському музеї (ФОТО, ВІДЕО)

Вишивання бісером стало порятунком для учасника АТО і колишнього бійця 51-ї окремої механізованої бригади Андрія Слюсарчука. З неоголошеної війни у рідне село Вівчицьк Ковельського району він повернувся інвалідом. Але не скалічив душу, відкриту для доброти та милосердя, - повідомляє Волинська РДНСТРКУ.

Свої життєві роздуми Андрій тепер переносить на полотно. У ці дні з його творчістю можуть познайомитися ковельчани та гості міста, відвідавши персональну виставку Андрія Слюсарчука в одному з виставкових залів міського історичного музею.

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 631 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0