Головна » 2017 » April » 10 » Відкриття виставки «Неоголошена війна. Волинський рахунок»
Відкриття виставки «Неоголошена війна. Волинський рахунок»

12 квітня о 13.00 год. у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Неоголошена війна. Волинський рахунок». Виставка присвячена загиблим в АТО українським Героям, зокрема волинянам.

Присутні матимуть змогу оглянути експозицію, яка висвітлює хід АТО від перших днів. Представлено матеріали по незаконному референдуму в Криму в 2014 році, трагедії українських військ біля с. Волноваха, де загинули волиняни. Окремі матеріали присвячені 51 окремій бригаді, 1 батальйону тероборони «Волинь», батальйону «Світязь» та ін., в т. ч. і діяльність добровольчих батальйонів «Айдар» та «Азов».

Найціннішими в експозиції є унікальні речі та експонати, що безпосередньо привезені із зони АТО та належали нашим захисникам: тубуси з РПГ, гільзи, форма, нагороди, шеврони, тощо. На виставці представлено макет військового бліндажа, де відтворено побут наших захисників на сході України, та колекція прапорів.

Окреме місце на виставці відведено волинським волонтерам та військовим капеланам.

Метою виставки є вшанувати наших загиблих Героїв та тих, хто сьогодні охороняє нашу незалежність.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 669 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3