Головна » 2021 » April » 12 » Великодні зайчики від Торчинського музею
Великодні зайчики від Торчинського музею

Найважливішим святом весни є Великдень. З давніх-давен українці, готуючись до нього, прикрашали свої помешкання сувенірами, витинанками, рушниками. Нині ця традиція відроджується.

Долучитись до створення таких виробів мали можливість і відвідувачі Торчинського історичного музеї імені Г.О.Гуртового, для яких було проведено майстер-клас з виготовлення великодніх зайчиків та декоруванню пасхальних яєць.

Для цього потрібно було мати кольоровий папір, олівці, полотно, нитки, ножиці, а саме головне – бажання.

Усе це в поєднанні дало чудовий результат, яким залишились задоволені його учасники.

Джерело: Торчин: історичний музей

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 144 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0