Головна » 2021 » April » 22 » В обласному музеї вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (ФОТО, ВІДЕО)

20 квітня, напередодні 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, у Волинському краєзнавчому музеї відбулась зустріч з волинянами – учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На зустрічі були присутні ліквідатори: Ігор Талько, Анатолій Лучко, Петро Нікітенко, Федір Рузак та студенти Академії рекреаційних технологій і права, Луцького коледжу рекреаційних технологій і права, студенти Волинського коледжу харчових технологій.

Учень 5-Б класу Луцької гімназії №4 ім. Модеста Левицького Андрій Лобач розповів поетапно, використовуючи ілюстративний матеріал, як відбувались події після того, як стався вибух на ЧАЕС, та зробив висновок, як не допустити в майбутньому подібних помилок. Школяр наголосив на необхідності пам’ятати подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Присутні на заході могли ознайомитись з фотодокументальною виставкою «Чорнобильський слід на Волині».

Відділ музейного розвитку
та екскурсійного забезпечення
Волинського краєзнавчого музею

Відео 12 канал:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 224 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0