Головна » 2013 » Листопад » 29 » В обласному музеї відкрито виставку гобеленів Галини та Андрія Микит.
В обласному музеї відкрито виставку гобеленів Галини та Андрія Микит.
    У Волинському краєзнавчому музеї відкрита для відвідування виставка „Гобелени Андрія та Галини Микит”.

29 листопада 2013 року її презентували для лучан майстри з Володимира-Волинського Галина Яківна та Андрій Васильович Микити. На відкриття виставки прийшли друзі, колеги, знайомі. Привітав з цією важливою творчою подією майстрів Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк.

Учасниками заходу стали студенти Вищого професійного училища №6 та Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Стравінського, які мали можливість поспілкуватися з майстрами і відвідати майстер-клас зі створення гобеленів.

Виставка експонуватиметься впродовж грудня 2013 року – січня 2014 року.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 972 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2