Головна » 2017 » April » 12 » Уроки писанкарства у Камінь-Каширському музеї
Уроки писанкарства у Камінь-Каширському музеї

У форматі заходів з нагоди Великодніх свят у Камінь-Каширському народному краєзнавчому музеї традиційно проходять уроки писанкарства. Писанки виконуються технікою розпису воском і фарбування в різноманітні природні та хімічні барвники. В уроках писанкарства беруть участь учні молодших та середніх класів міських шкіл. Діти вчаться правильно ділити яйце на частини, писати на ньому символи та малюнки, користуватися писачком та створювати візерунки воском на видутих шкаралупах яєць.

Виготовлені писанки доповнюють виставку «Писанкове диво», створену з матеріалів фондів музею. На ній експонуються писанки, крапанки, шкрябанки, крашанки, мальованки, яйця, інкрустовані бісером, нитками, крупою тощо. Особливо привабливою є писанка, виготовлена із сіна, оздоблена насінням гарбуза, шкаралупами горіхів, кукурудзою, жолудями, засушеними квітами.

Щасливих Вам усім Великодніх свят!

Оксана Монець,
організатор екскурсій Камінь-Каширського музею

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 771 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2