Головна » 2013 » Листопад » 17 » У Затурцівському музеї В’ячеслава Липинського відкрито виставку Віри Роїк.
У Затурцівському музеї В’ячеслава Липинського відкрито виставку Віри Роїк.
17 листопада 2013 року, в неділю, у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбулось урочисте відкриття виставки вишиваних робіт Героя України Віри Роїк з Сімферополя та її учнів.
Захід вела провідний науковий співробітник музею Наталя Гатальська. Презентував роботи кримчанки відомий в Україні майстер вишиваного портрета лучанин Юрій Савка.

У заході взяли участь знані на Волині люди: скульптор Ірина Дацюк, яка працює над пам’ятником Вірі Роїк у столиці автономії, та автор неперевершених творів у техніці солопластики Валентина Галкіна. Сільська інтелігенція, місцеві просвітяни, що зібралася з нагоди відкриття виставки, крім ознайомлення з роботами кримської майстрині та її творчим і життєвим шляхом, з насолодою і замилуванням прослухали пісні у виконанні маленької солістки Іваночки Іванчук.

В.Кушнір,
завідувач музею
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 1084 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0