Головна » 2013 » Травень » 18 » У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки продемонстрували рицарські бої.
Показові рицарські бої у рамках проведення Дня відкритих дверей у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулися 18 травня. Повідомляють Волинські новини.
Перед початком показового виступу директор клубу історичної реконструкції «Лучеськ» Андрій Собчук розповів присутнім про лицарський одяг та його функції. Після цього відбулося два бої – один із використанням щитів, та один – без.

«Цей захід приурочений до всеукраїнського Дня музею. Нас запросив Ігор Миколайович (директор музею) – показати середньовічні бої, пофотографуватися і так - порадувати око людям», – розповів Собчук.
Після боїв кожен охочий мав можливість пофотографуватися з лицарями та поміряти їхнє знаряддя.
Вхід у музей військової техніки був вільний. Зокрема відвідувачі могли насолодитися не тільки проведеними заходами, а й експозицією музею.

«Сьогодні у нас День відкритих дверей до Міжнародного дня музеїв», – сказав директор музею Ігор Пасюк.
Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 1027 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1