Головна » 2013 » Травень » 31 » У Волинському краєзнавчому музеї проведено акцію „Твори добро”, присвячену Міжнародному дню захисту дітей
31 травня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулась акція «Твори добро», присвячена Міжнародному дню захисту дітей, організована Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинським обласним відділенням Дитячого фонду України.

В межах акції у Волинському краєзнавчому музеї було проведено ряд безкоштовних заходів для дітей.
У конференц-залі музею розгорнуто книжкову виставку «Волинські письменники – дітям». Голова Волинського обласного відділення Дитячого фонду України Грінченко Олена Миколаївна привітала учасників зі святом.

Музичним подарунком для учасників акції став концерт учнів Луцької музичної школи №1 ім. Ф. Шопена та виступ Зразкового театру танцю «Зорецвіт» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Для дітей молодшого шкільного віку було проведено  екскурсію-казку «Мандрівка у рідну природу», для дітей середнього та старшого шкільного віку – тематична екскурсія «Традиційне вбрання волинян та поліщуків». Також учасники акції безкоштовно оглянули постійно діючу експозицію та виставкові зали музею.

Акцію було проведено для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей Волинської області.
Продовження акції – День відкритих дверей у Волинському краєзнавчому музеї 1 червня 2013 року з 10.00 до 14.00 год.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 8402 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2