Головна » 2017 » April » 3 » У Торчинському музеї роздаватимуть призи!
У Торчинському музеї роздаватимуть призи!

Торчинський історичний музей імені Григорія Гуртового проводить акції з нагоди свого ювілею!

«Селфі з улюбленим експонатом» – можна безкоштовно сфотографуватися з експонатом музею, який найбільше сподобався й опублікувати фото на своїй сторінці та сторінці музею у соціальних мережах, додавши оригінальний коментар.

«Збережемо історію разом» – можна зробити свій внесок у поповнення збірки музею, подарувавши якусь історичну річ (від монети або марки – до книги або фотографії).

Результати акцій будуть відомі наприкінці квітня нинішнього року. Найактивніші учасники отримають винагороду.

Джерело: Слава праці

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 650 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1