Головна » 2016 » March » 23 » У Рожищенському музеї відзначили 72-у річницю визволення міста від фашистських загарбників

З кожним прожитим днем все більше віддаляються від нас ті грізні роки Великої Вітчизняної війни і все чіткіше та яскравіше постає подвиг нашого народу. Вшановуючи пам’ять героїв, що перемогли ворога в лютому протиборстві, 20 березня місто Рожище зустрічало 72-у річницю останнього вигнання німецьких окупантів зі своїх терен.

Щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя заради щасливого майбутнього наступних поколінь в Рожищенському історико-краєзнавчому музеї, 21 березня 2016 року, відбувся урок мужності ”Тільки пам’ять не сивіє”.

На заході були присутні голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, керуючий справами районної ради Анатолій Матвійчук, Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Новосад, голови громадських організацій району та учні 10-го класу ЗОШ №1 м. Рожище.

З історичною довідкою по даній темі, присутніх ознайомила працівник музею Тетяна Переходько.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали життя у боротьбі за наш край.

Джерело: Рожищенський краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 805 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0