Головна » 2015 » August » 20 » У Рожищенському музеї відкривають експозицію, присвячену Народному Руху України
У Рожищенському музеї відкривають експозицію, присвячену Народному Руху України

23 серпня о 13:00 годині в Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбудеться відкриття експозиції, присвяченої Народному Руху в Рожищі. Про це повідомляє «Рожище.Вголос».

За словами колишнього керівника Рожищенського осередку громадсько-політичної організації «Народний Рух України» Валентина Малиновського задля популяризації ідеї незалежності в нашому краї «рухівці» поставили перед собою 2 завдання – подолати комуністичну систему та зробити все, щоб Україна стала незалежною державою.

Створення Народного Руху України – це значний етап в історії. Перед рідним народом українські патріоти виконали історичну місію, щойно виникла найперша, найменша можливість для незалежності. Саме завдяки цьому ми отримали у 1991-му році самостійну державу.

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 759 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0