Головна » 2013 » Травень » 22 » У Луцькому історико-культурному заповіднику – наукова конференція „Любартівські читання” (ВІДЕО).
14:42
У Луцькому історико-культурному заповіднику – наукова конференція „Любартівські читання” (ВІДЕО).
У Луцькому історико-культурному заповіднику – наукова конференція „Любартівські читання” (ВІДЕО).
Таємниці історії Волині розкриватимуть учасники «Любартівських читань», наукової конференції, що відбувається сьогодні, 22 травня, у Луцьку, на яку з'їхалися фахівці з багатьох областей України. Повідомляють Волинські новини.
У день святого Миколая, патрона міста Луцька, розпочала роботу наукова конференція, у якій беруть участь науковці з усієї України. Захід відбувається під патронатом Волинської ОДА та Волинського краєзнавчого музею.

«Це надзвичайно важлива подія у житті міста, адже скільки б ми не вивчали його історію, завжди залишаються куточки, куди не дістатися. І завдяки таким конференціям можна почерпнути щось нове, привідкрити таємничу завісу древнього Лучеська», - зазначила начальник відділу розвитку туризму управління міжнародного співробітництва та туризму міської ради Наталія Бунда.За словами директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка, це одна з найцікавіших подій у плані презентації міста та дослідження його історії. Велику надію покладають на досі недосліджені матеріали в державних запасниках, фондах музею, та архівах.«Основа мета заходу - дати якнайбільше інформації щодо історичних пам’яток, культури, архітектури, археології, для науковців, студентів та всіх небайдужих, хто цікавиться історією нашого краю. Справа в тім, що конференція є фаховою, її учасники займаються саме тематикою Волині, міста Луцька. Конференція зібрала широке коло науковців з усієї України. Це представники Києва, Львова, Рівного, Острога, Нетішина, Володимира-Волинського. Тематика конференції є дуже широкою – це культура, архітектура, історія, археологія різних історичних епох. Інформацію подають з посиланнями на джерела, архівні документи, старі ілюстрації», - розповів «ВН» директор Державного історико-культурного заповідника Павло Рудецький.
Під час заходу презентували збірник «Старий Луцьк», який містить дослідження учасників конференції. До презентованого збірника «Старий Луцьк», обсягом у 400 сторінок, входять матеріали учасників конференції, близько 40 авторів. Книгу можна придбати у крамниці Луцького замку.
Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1370 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]