Головна » 2016 » March » 9 » Тревел-гранти для молодих музейників від Комітету регіональних музеїв ІКОМ
Тревел-гранти для молодих музейників від Комітету регіональних музеїв ІКОМ

Міжнародний комітет регіональних музеїв ICOM надає тревел-гранти для молодих музейників (віком до 40 років, які є індивідуальними членами ІКОМ чи співробітниками асоційованих) для участі у Генеральній конференції ІСОМ, яка відбудеться 3-9 липня 2016 року в Мілані і має тему "Музеї і культурні ландшафти". Під грантом мається на увазі не виплата готівки, а покриття реєстраційного внеску та витрат на проживання під час конференції, на суму до 1000 Євро.

Організатори зазначають, що перевага буде надаватися кандидатам з країн 2-4 категорії (Україна належить до 3-ї).

Заявки на отримання грантів приймаються до 15 квітня 2016 року. Про рішення комісії кандидати будуть повідомлені не пізніше 30 квітня 2016 року.

Що потрібно для участі читайте на офіційному сайті комітету.

Джерело: Музейний простір України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 664 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0