Головна » 2013 » Травень » 1 » ТЕМАТИЧНІ ЗАХОДИ ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ ПРОЙШЛИ В ІВАНИЧІВСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ.
ТЕМАТИЧНІ ЗАХОДИ ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ ПРОЙШЛИ В ІВАНИЧІВСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ.
    26 квітня 2013 року в Іваничівському історичному музеї відкрито тематичну виставку «Задзвонив воскресний дзвін», на якій представлена колекція писанок з фондів музею, графічних малюнків художниці Валентини Протопоп на Пасхальну тематику та дитячих малюнків, великодніх композицій та атрибутів, вітальних листівок.

У музеї проведені тематичні екскурсії з народознавства «Звичаї та обряди в Україні», «Весняні свята, заняття, ігри та забави дітей весною».
   30 квітня в Іваничівському музеї відбулося засідання любительського об’єднання «Намисто», що діє при районному Домі «Просвіта». Учасники дійства показали інсценівку «Вербові гулі», в якій відобразили святкування Вербної неділі і підготовку до Великодня в українській родині.

Лариса Куль,
 завідувач Іваничівського історичного музею
Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 1269 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0