Головна » 2013 » Листопад » 19 » „Скорботна пам’ять поколінь” у Нововолинському музеї.
„Скорботна пам’ять поколінь” у Нововолинському музеї.
У Нововолинському народному міському історичному музеї відкрилася виставка, присвячена 80-й річниці Голодомору в Україні під назвою „Скорботна пам’ять поколінь”. На урочистому відкритті були присутні учні 7-го класу ЗОШ№4.

Надія Войтюк, директор музею, розповіла відвідувачам про початок та наслідки Голодомору 1932–1933 років, а екскурсовод Ірина Костюк прокоментувала спогади очевидців цієї страшної трагедії.
На відкритті виставки був присутній Микола Казюлін, місцевий художник. В експозиції музею - його картини - триптих „Епоха”.

Вони не залишили байдужими присутніх на цьому заході. Художник розповів про кожну зі своїх робіт. Школярів вразила сповідь його душі про долю мами Ольги Казюліної, яка пережила страшні часи 1933-го.

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 961 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0