Головна » 2016 » November » 13 » Рожищенський музей запрошує взяти участь у виставці «Мій рід – моя країна»
Рожищенський музей запрошує взяти участь у виставці «Мій рід – моя країна»

Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей, у рамках заходів по генеалогії, оголосив збір старих родинних фотографій для формування виставки «Мій рід – моя країна», – повідомляє РайонРожище.

Мета виставки – популяризація досліджень історії власного роду та родинних традицій, залучення громади до їх вивчення. Якщо у ваших сімейних архівах є фотографії, якими б ви могли поділитися – краєзнавці просять приносити їх в музей, або надсилати скановані на електронну адресу: [email protected].

Термін подачі – до 15 листопада.

Фотографії обов’язково будуть повернені після проведення заходу.

Давайте разом вивчати власну історію!

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 701 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1