Головна » 2017 » April » 12 » Писанковий дивосвіт у Ківерцівському музеї
Писанковий дивосвіт у Ківерцівському музеї

Уже вкотре напередодні пасхальних свят організовується міська виставка-конкурс писанок та пасхальних композицій “Писанковий дивосвіт”, в якому беруть участь учні шкіл міста. Конкурс, що проводиться спільно з Ківерцівським еколого-натуралістичним центром, проходить у двох номінаціях “Великодня писанка” та “Пасхальна композиція”. У цьому році кращі та найоригінальніші роботи передано у Ківерцівський районний краєзнавчий музей, де і відбулось нагородження переможців.

У номінації “Великодня писанка” кращими стали роботи Власюк Дарини та Мосійчук Інни із ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ківерці, Ясковець Аліни, яка відвідує гурток “Народна творчість” еколого-натуралістичного центру (кер. Довгаль Алла), вихованців гуртків еколого-натуралістичного центру “Народна творчість” (кер. Довгаль Алла) та “Народний розпис” (кер. Приймак Оксана). Відзначено роботи дітей та вчителя Ірини Сардак-Бондарук із НВК “Ківерцівська ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія”. Гран-прі посіла Карпук Ольга з експериментальної школи, писанки якої уже кілька років підряд визнавались найкращими.

У номінації “Пасхальна композиція” кращими визнано композиції гуртків “Бісероплетіння” та “Паперопластика” ЕНЦ (кер. Валентина Кравчук), Демедюка Назарія, учня 3-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці (кер. Ольга Нікітюк), Довгаль Анастасії (гурток “Народна творчість” ЕНЦ, кер. Довгаль Алла), Дутік Дарії, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці (кер. Вітер Ірина), Карпук Ольги, учениці КЕШ, колективна робота учнів 4-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці (кер. Люпа Ірина), Мосійчук Інни, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ківерці (кер. Карпук Олена), Палецької Аліни та Юхимчук Анастасії (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Ківерці, кер. Романюк Лариса), Салецької Аліни (гурток “Тістопластика” ЕНЦ, кер. Салецька Ольга). Сестри Єва та Марта Міненко, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ківерці (кер. Трофімюк Ольга) посіли гран-прі за свою роботу “Пасхальне дерево”.

Переможців нагороджено грамотами сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації та солодкими призами, які вручили перший заступник голови райдержадміністрації Юліян Таранчук та заступник голови районної ради Тамара Чигрин.

Продовжилось свято на вулиці, де всі учасники дійства прикрасили писанковими виробами дерево яблуні, яке росте поряд із приміщенням музею.

Джерело: Ківерцівська районна державна адміністрація

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 763 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2