Головна » 2017 » April » 14 » „Писанкові барви” у Ковельському музеї
„Писанкові барви” у Ковельському музеї

Напередодні Світлого свята Воскресіння Христового виставкова зала Ковельського історичного музею презентує тематичну виставку „Писанкові барви” за участю учнів 4-Б класу Ковельської дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука та їхнього викладача Мирослави Гудим.

Писанка – це неодмінний атрибут великодніх свят, і любов до неї, напевно, закладена у кожного українця від народження. Адже вона несе в собі високий заряд енергетики. Писанку писали лише в доброму настрої та з добрими побажаннями, щоб подарувати іншим на щастя, на здоров’я, на багатство, вкладаючи в це душу.

На виставці представлено понад 200 писанок виконаних у двох техніках травлення і фарбування. Традиційні знаки-символи, якими прикрашені писанки (зірка, драбинки, ,,сосонки”, хрест, спіралі, трикутники, дерево життя) наділені глибоким змістом і надають писанкам велику силу оберегу.

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 640 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2