Головна » 2016 » August » 22 » Петро Хомич став переможцем конкурсу на посаду директора Маневицького краєзнавчого музею

18 серпня у Маневицький райдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії по добору на посаду директора районного комунального закладу – Маневицького краєзнавчого музею. Переможцем конкурсу на посаду директора Маневицького краєзнавчого музею став Петро Микитович Хомич – багаторічний його керівник з 30-річним стажем музейної діяльності, знаний подвижник на ниві музейництва і краєзнавства, відомий дослідник історії Маневиччини та Волині, який своєю невтомною пошуковою працею зібрав і зберіг тисячі пам’яток історії та культури Полісся.

В І Т А Є М О !

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 891 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/4