Головна » 2013 » Листопад » 8 » Нові надходження до Музею волинської ікони.
Нові надходження до Музею волинської ікони.
7 листопада 2013 року настоятель Свято-Михайлівського храму с.Гута Ратнівського району о. Олександр Ковальчук передав до Музею волинської ікони ікону „Архангел Михаїл” та царські врата. Вони датуються XVIII ст. і були внесені до реєстру пам'яток історії і культури Волинської області. Після ремонту і встановлення нового іконостасу громада вирішила передати ці давні предмети сакрального мистецтва до музею, для реставрації, дослідження та експонування.

Ікона „Архангел Михаїл” цікава поєднанням народного живопису з декоративною різьбою. Постать Святого і хмарини покриті дерев'яними посрібленими ризами. Царські врата виконані у стилі рококо.

Працівники музею вдячні настоятелю та громаді с.Гута за розуміння важливості збереження духовної спадщини для майбутніх поколінь.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 1023 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1