Головна » 2016 » March » 7 » На гостини та гостинці від киці Марго
На гостини та гостинці від киці Марго

2 березня Художній музей запросив дітей «На гостини та гостинці від музейної киці» – акцію, присвячену Міжнародному дню котів (1 березня).

Діти оглянули музей, тимчасову міні-виставку художнього фото Віктора Чухрая із зображеннями музейних котів, почули цікаві розповіді про Марго, Мурчика, Басю, Мурку, Фрузю.., оглянули твори художників (Ольги Кваші, Юлії Гетьман) для яких кіт є цікавим образом для переосмислення у творчості.

Цьогорічною родзинкою проекту стала зустріч з етнографом Олександрою Кондратович, яка розповіла про образ кота в українському фольклорі.

Були також пізнавально-ігрові розмови про котів, спільне декламування віршів. Після усього почутого і побаченого діти приступили до створення власного образу казкового кота. І на завершення – солодкий почастунок від Марго.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 782 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1