Головна » 2013 » Травень » 17 » Майстер-клас Оксани Деревич у Затурцівському музеї В’ячеслава Липинського.
Майстер-клас Оксани Деревич у Затурцівському музеї В’ячеслава Липинського.
   Керівник гуртка Локачинського будинку школяра Оксана Деревич, яка професійно володіє технікою петриківського розпису по дереву, провела у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського майстер-клас для учнів Затурцівської школи І-ІІІ ст. ім В.К.Липинського.

Ініціатива проведення заходу виходила із плану роботи музею під час „Дня відкритих дверей” 17 травня 2013 року, напередодні Міжнародного дня музеїв. З великим задоволенням переймали прийоми розпису учні 5-8 класів. Із захопленням за вправними рухами пензля майстрині слідкували працівники музею.

Віталій Кушнір,
 завідувач музею
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 1071 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0