Головна » 2016 » November » 9 » Колишні «остарбайтери» відвідали музей в Переспі (ВІДЕО)
Колишні «остарбайтери» відвідали музей в Переспі (ВІДЕО)

У селі Переспа Рожищенського району журналіст Володимир Шевчук свого часу створив Музей Першої світової війни. Нині це — складова ресторанно-туристичного комплексу. «Фішка» цього закладу — креативне оформлення кафе, яке є своєрідним музеєм із військовими експонатами та предметами українського побуту. У старовинному млині із вітряком можна побачити артефакти, які підняли із дна річки Стохід водолази. Експозиція музею пов’язана, зокрема, з Брусиловським проривом, коли на теренах краю точилися запеклі бої між арміями Австро-Угорщини та Російської імперії. На виставці – зброя, амуніція, світлини часів Першої та Другої світових воєн. Нещодавно музей відвідали члени громадської організації «Спілка в’язнів жертв нацизму», – повідомляє Волинська РДНТКУ:

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 690 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2