Головна » 2015 » August » 28 » Ігор Лапін передав до музею фрагменти зброї
Ігор Лапін передав до музею фрагменти зброї

Виставка «Неоголошена війна. Волинський рахунок», яка діє у Волинському краєзнавчому музеї, поповнилася новими експонатами. Це елементи Реактивної протитанкової гранати РПГ-26 та Постріл від протитанкової ракети (ПТУРА) «Фагот».

Ці атрибути війни передав до музею народний депутат України від м. Луцька та айдарівець Ігор Лапін. Як керівник групи батальйону «Айдар», боєць «Зола» розповів про загиблих побратимів і бої.

Також виставку відвідала волонтер проекту «Меценати для солдата» Ніла Головацька, яка теж передала експонати та сприяла у інформаційній кампанії по передачі експонатів до музею.

Музейники вдячні за передані речі і надіються на подальшу активність бійців та волонтерів у напрямку збереження сучасної історії України.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 923 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.2/5