Головна » 2021 » April » 20 » Дванадцята обласна рейтингова акція „Музейна подія року на Волині – 2020”
Дванадцята обласна рейтингова акція „Музейна подія року на Волині – 2020”

Відповідно до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Волинської обласної ради від 10 лютого 2016 року №2/28 (зі змінами), та з метою сприяння розвитку музейної справи, визначенню туристичного музейного продукту, соціалізації музеїв у сучасному світі, формуванню моделі музею третього тисячоліття, управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації та Волинський краєзнавчий музей з 20 квітня по 20 травня 2021 року проводять

Дванадцяту обласну рейтингову акцію
„Музейна подія року на Волині – 2020”,
присвячену Міжнародному дню музеїв

УМОВИ
проведення Дванадцятої обласної рейтингової акції
„Музейна подія року на Волині – 2020”

І. Загальні положення

1. Дванадцята обласна рейтингова акція „Музейна подія року на Волині – 2020” проводиться управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, Волинським краєзнавчим музеєм (далі – Акція).
2. Для оцінювання Акції оргкомітет у робочому порядку здійснить попередній відбір заявок і сформує список, до якого увійдуть усі події і проекти, які відповідають умовам проведення акції. На другому етапі список заявок буде запропонований експертам (20 осіб), які шляхом рейтингового голосування визначать головні музейні події 2020 року на Волині. До кола експертів увійдуть фахівці музейної сфери, представники влади, засобів масової інформації, громадськості. Список експертів затверджується оргкомітетом.

3. Підбиття підсумків та оголошення переможців Акції відбудеться у травні 2021 року.

ІІ. Мета Акції

Визначення найбільших досягнень та найголовніших подій, які стали головними з точки зору ставлення суспільства до музеїв і музейної справи у Волинській області у 2020 році; зміцнення позитивного іміджу Волині, як провідного туристичного центру у межах Західної України; ознайомлення населення області з культурно-рекреаційним потенціалом регіону; підняття наукового рівня роботи музейних закладів, підвищення професійної майстерності працівників музеїв Волині.

ІІІ. Учасники Акції

1. Акція проводиться серед музейних закладів області.
2. На здобуття звання переможця Акції приймаються заявки і матеріали про музейну подію 2020 року, яка заслуговує визнання на обласному рівні.
3. Заявки (згідно з додатком) та матеріали до участі в Акції подаються до 5 травня 2021 року. E-mail: [email protected]. Контактні телефони: 095-687-45-44, (0332) 245619.
До заявки додається (по можливості фото, публікації у ЗМІ, інша довідкова інформація у довільному форматі).
4. Обробку персональних даних здійснювати відповідно до Закону України „Про захист персональних даних”.

ІV. Програмні вимоги Акції

1. На Акцію подаються заявки від особи чи організації щодо тих музейних подій і досягнень, які заслуговують визнання на обласному рівні та отримали значний громадський резонанс.
2. Організатори Акції залишають за собою право використовувати роботи учасників у друкованій продукції, на офіційних сайтах музею та його відділів, при підготовці виставок та інших акцій, зі збереженням авторських прав.

V. Критерії оцінювання:

Місце музейної події в житті громади (міста, району, села, тощо);
значення Акції для формування позитивного іміджу Волині, як провідного музейного та туристичного центру у межах Західної України;
науковий та методичний рівень проведення музейних заходів, підготовки експозиції тощо;
рівень професійної майстерності працівників музеїв;
впровадження сучасних музейних та інформаційних технологій.

VІ. Нагородження учасників

Переможці Акції будуть відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, сертифікатами учасника та грошовими винагородами.

до Умов проведення Дванадцятої
обласної рейтингової акції
„Музейна подія року на
Волині – 2020”