Головна » 2017 » April » 17 » До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро, навчальних закладів та відвідувачів музеїв!

З метою більш ефективного і зручного обслуговування відвідувачів музеїв в літній період та економного використання енергоносіїв, з 18 квітня 2017 року експозиції Волинського краєзнавчого музею, його відділів та філіалу працюють для відвідувачів з 10.00 до 18.00 год., п’ятниця з 10.00 до 17.00 год.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 655 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3